• 25 maja 2024

Recenzja HUROM H200 oraz kilka przepisów na pyszne soki

wyciskarka

Wystarczy spojrzeć na Hurom H200, aby łatwo zauważyć, że nie jest to przeciętna sokowirówka. Stworzony z myślą o wyciskaniu soku, wyróżnia się wyrafinowaną i ulepszoną metodą produkcji soku, która znacznie przekracza nasze oczekiwania. W połączeniu z superszybkim czyszczeniem i wyciskaniem całych składników tworzy kombinację, która może spodobać się każdemu.

Nowość

Najbardziej imponującą cechą Hurom H200 jest jego zaawansowana zdolność samo nakładania, która umożliwia autonomiczne wyciskanie soku. Może wytworzyć sok w ciągu kilku minut i wystarczy go aktywować za pomocą komory zasilającej wypełnionej produktami. Oszczędza to dużo czasu, ponieważ H200 może pracować, bez ręcznego podawania. Ta wersja technologii samo nakładania Hurom zyskała na popularności, ponieważ jest w stanie wycisnąć sok w całości. Dlatego wszelkie przygotowania potrzebne przed wyciskaniem soku można ograniczyć do minimum, ponieważ składniki są automatycznie odcinane przez solidne ostrza w pojemniku na karmę.

Najwyższa wydajność

H200 korzysta z technologii Hurom Slow Squeeze. Zasada tej technologii polega na tym, że wysokie ciśnienie i niskie prędkości pozwalają na optymalną ekstrakcję soku. Dlatego H200 pracuje z prędkością zaledwie 50 obrotów na minutę (RPM), co zapewnia długi czas kontaktu ze składnikami, aby wycisnąć z nich jak najwięcej witamin i minerałów. H200 jest łatwy w czyszczeniu. Kluczem jest tu nowa kombinacja sitek. Tam, gdzie czyszczenie standardowego sita zajmuje nawet 5 minut, oddzielone sitka można przepłukać w ciągu kilku sekund. Dodatkowo misa wyciskarki H200 została udoskonalona. Możliwe jest teraz otwarcie rynny wyrzutu pulpy poprzez zwolnienie zatrzasku, który zapewnia pełny dostęp do wszelkich pozostałości w jej wnętrzu. Silikonowe wkładki znajdujące się w rynnie można również wyjąć, aby dokładnie wyczyścić każdą szczelinę.

soki

Produkcja wysokiej jakości

H200 został zbudowany w wysokim standardzie. Wszystkie części do wyciskania soku zostały wyprodukowane z tworzyw sztucznych niezawierających BPA, dzięki czemu nie wypłukują chemikaliów pod wpływem ciepła. Części są również bardzo wytrzymałe, dzięki czemu przetrwają intensywne użytkowanie pomimo wysokiego ciśnienia wymaganego podczas całego procesu wyciskania.

Przepisy

Maliny i winogrona

Do przygotowania złożonego soku wykorzystaliśmy przepis z dołączonej książki.

• ananas - 150 g

• maliny - 30 g

• białe winogrona - 100 g

• kiwi - 100 g

Od razu zdecydowaliśmy się na podwójną porcję. Najpierw przygotowaliśmy owoce: obrany ananas i kiwi, oddzieliliśmy winogrona od gałęzi. Pokrój owoce na małe kawałki. Pierwszym krokiem było wyciśnięcie soku z kiwi i winogron, naprzemiennie umieszczając owoce w otworze. Dźwignia odcinająca wylot była w położeniu zamkniętym. Pod koniec obrotu dźwignia została przesunięta do pozycji pół zamkniętej. Ciasto składało się z rozgniecionych i starannie wyciśniętych nasion oraz skórki winogron. Gotowy sok przelano do wysokiej szklanki. Konsystencja napoju jest bardzo gęsta, miąższ jest tak drobno zmiażdżony, że nie odczuwa się pojedynczych kawałków owoców.

Pomarańcze

Przed przetworzeniem pomarańczy, podobnie jak przy wyciskaniu wszystkich owoców cytrusowych, należy obrać, a następnie pokroić na kawałki lub w ćwiartki. Używając drobnych oczek, zrobiliśmy sok bez miazgi. Sok płynął równomiernie, pobór mocy przez wyciskarkę nie zmieniał się znacząco. Sok jest płynny, bez najmniejszych fragmentów miąższu.

Miękki sorbet z persymoną

Aby przygotować sorbet, będziesz potrzebować:

• mrożona miękka persimmon - 1 szklanka

• jogurt - 2 łyżki. l.

• sok z cytryny - 1 łyżka. l.

Kroimy persimmonę na kilka kawałków i zamrażamy. Otworzyliśmy zawór wylotowy soku, umieściliśmy pod nim miskę i włączyliśmy wyciskarkę. Do lejka wyciskanego koszyczka należy włożyć jeden kawałek persymony, następnie jogurt i plaster persymony. Przed załadowaniem każdego elementu musisz trochę poczekać, aż poprzedni zostanie całkowicie zmiażdżony. Na koniec dodaj sok z cytryny. Sorbet można spożyć od razu lub lekko zamrozić.

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować

Wyciskarka Hurom H200 All in One

Hurom H200 All in One to flagowy produkt koreańskiej firmy Hurom. Ważną innowacją jest zastosowanie metody...

HUROM H-AI – Recenzja

Od lat zdrowy tryb życia to jeden z najpopularniejszych trendów. Oczywiście zależy to od odżywiania. Według...