• 25 maja 2024

HUROM H-AI – Recenzja

wyciskarka

Od lat zdrowy tryb życia to jeden z najpopularniejszych trendów. Oczywiście zależy to od odżywiania. Według prawie wszystkich współczesnych dietetyków optymalnie zbilansowane odżywianie wpływa bezpośrednio na samopoczucie człowieka, a kluczem do tego są zdrowe i świeże soki.

Sokowirówka Hurom H-AI

Marki Hurom nie trzeba przedstawiać. Ta południowokoreańska firma została założona w 1974 roku pod nazwą Dong Ah Industry i od prawie 40 lat specjalizuje się w rozwoju i produkcji wyciskarek. Dzięki temu jest dziś jednym z liderów w tym segmencie. To Hurom opracowała i opatentowała rewolucyjny system technologii niskiej prędkości z wolniejszym obrotem ślimaka. Obecnie technologia ta jest opatentowana w USA, Hongkongu, Japonii, Chinach itd. Oczywiście firma nieustannie udoskonala swoje modele, opracowując nowe technologie.

wyciskarka

Budowa

Jej pojemność sięga 500 ml. Wszystkie jego części są w 100% wolne od BPA. W modelu zastosowano bardzo cichy silnik o prędkości obrotowej w zakresie od 43 do 60 obr / min i 10-letnią gwarancją. Co więcej, sokowirówka zajmuje niewiele miejsca ze względu na układ pionowy i małą powierzchnię podstawy (tylko 6,3 x 11,7 cala). Firma oferuje Hurom H-AI w kolorze Silver, Rose Gold lub Slate Blue. Na rynku europejskim ten model jest również dostępny w kolorze czerwonym.

Innowacje

W modelu zastosowano kilka nowych rozwiązań inżynieryjnych. Główną innowacją jest inteligentny zasobnik samozasysający. Wirujące ostrze o złożonej konstrukcji wewnątrz samozasysającego, inteligentnego zasobnika miażdży i automatycznie przesuwa składniki w dół do dwuskrzydłowego przenośnika ślimakowego. W praktyce wyciskanie soku wymaga jedynie napełnienia zbiornika warzywami i owocami. Ponadto duża średnica sprawia, że nie ma konieczności ich wstępnego przycinania. Ponadto w modelu zastosowano technologię dwubiegowego trybu przeciwbieżnego, polegającego na obracaniu się w przeciwnych kierunkach ślimaka i kosza z sitkiem. Na przykład świder obraca się zgodnie z ruchem wskazówek zegara z prędkością 60 obr / min, a kosz obraca się przeciwnie do ruchu wskazówek zegara z prędkością 23 obr / min. Dodatkowo zwiększa to efektywność wyciskania. Hurom H-AI ma również podwójny zbiornik do dodawania składników w trybie ręcznym. Jego boczny otwór podający z łatwością przepuszcza duże warzywa i owoce, a pionowy otwór o małej średnicy jest wygodny dla długich owoców, na przykład marchwi, ogórków lub zieleni. Przechylana komora z wylotem soku jest również bardzo udanym rozwiązaniem inżynieryjnym. Takie nachylenie o 3 stopnie znacząco zwiększa efektywność odprowadzania soku, ułatwiając czyszczenie urządzenia. Poprzednie sokowirówki Hurom wypychały miazgę przez boczny otwór wentylacyjny, co mogło prowadzić do jego zatykania. Opcja pionowa eliminuje to ryzyko, zapewnia większą zwartość i upraszcza czyszczenie. Model posiada drobne i grube sitko. Przygotowanie soku bez miąższu odbywa się za pomocą cienkiego sitka. Gruboziarniste sitko zapewnia idealnie papkowaty sok.

Wniosek

Hurom H-AI jest jednym z najbardziej innowacyjnych modeli w 2018 roku. Inteligentny kosz samozasysający, odchylany o 3 stopnie i pionowy wylot miazgi wyznacza nowy standard użyteczności w nowoczesnych wyciskarkach. Wysoka cena to jedyna, ale poważna wada. Plusy

• Kompaktowa konstrukcja

• Lej samozasysający, nie musisz ciąć swoich produktów na małe kawałki

• Wyciskarki wolnoobrotowe 60 obr./min zatrzymują więcej składników odżywczych niż wyciskarki szybkoobrotowe

• Może przetwarzać wszystkie rodzaje owoców i warzyw

• Może zrobić mleko sojowe i migdałowe

• Możesz wstępnie wymieszać 2 porcje soku w komorze o pojemności 500 ml

• Cicha praca

• Okres przechowywania soku 72 godziny

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować

Wyciskarka Hurom H200 All in One

Hurom H200 All in One to flagowy produkt koreańskiej firmy Hurom. Ważną innowacją jest zastosowanie metody...