• 17 lipca 2024

Wyciskarka Hurom H200 All in One

wyciskarka

Hurom H200 All in One to flagowy produkt koreańskiej firmy Hurom. Ważną innowacją jest zastosowanie metody stopniowego mielenia, która umożliwia przetwarzanie całej żywności. W rzeczywistości oznacza to, że jabłka, marchewki i wiele innych produktów można umieszczać w zbiorniku jako całości bez wstępnego krojenia. Funkcja automatycznego wirowania. Sprawdź oferte wyciskarki Hurom H200 All in One na stronie https://hurompolska.pl/wyciskarka-h200-easy-plus/

Dzięki tej zaawansowanej funkcji wszystko, co musisz zrobić, to napełnić komorę wyciskania ulubionymi owocami lub warzywami. Wyciskarka Hurom H-200 wykona całą pracę za ciebie. Funkcja automatycznego wyciskania oparta jest na konstrukcji urządzenia, które może teraz automatycznie przenosić składniki bezpośrednio do zbiornika. Inżynierowie Hurom opracowali i stale ulepszają regulator ciśnienia. Model H200 ponownie przeszedł zmiany: stał się szerszy i wyższy, co umożliwia szybkie wyrzucenie produktu już podczas wyciskania. Zawór jest teraz umieszczony bezpośrednio nad wylotem, co ułatwia zarówno zatrzymywanie, jak i uwalnianie nadmiaru składników. Przytrzymanie do pewnego momentu pozwala wycisnąć jak najwięcej płynu z tej części owocu, która jest zwykle odrzucana. Na pierwszy rzut oka lejek wydaje się zbyt skomplikowany i nietypowy. Jednak jest starannie zaprojektowany, aby był łatwy w użyciu. Szerokość otworu wynosi 136 mm. Jednocześnie niewielki otwór na górze pozwala wybrać optymalną szerokość cięcia marchwi, jabłek, buraków, selera i innych twardych owoców. Producent zaprojektował dłuższą szyję dla bezpieczeństwa użytkowania.

wyciskarka

Łatwy do demontażu i montażu

Ten model jest racjonalny, wygodny i intuicyjnie łatwy w demontażu i montażu. Cała konstrukcja składa się z 5 części. Odpowiednie znaki i wskazówki są naniesione na każdą część. Upraszcza to maksymalnie montaż urządzenia. Przemyślany ślimak prawie nie zatyka produktu dzięki gumowanej podstawie. Możesz wycisnąć wymaganą ilość soku bez demontażu konstrukcji. Urządzenie pozwala na maksymalne zachowanie smaku, aromatu i naturalnej wartości owoców, warzyw, jagód i ziół. Było to możliwe dzięki wprowadzeniu specjalnie zaprojektowanego kosza wyciskającego (dwa przeplatane kosze siatkowe) wykonanego z wytrzymałego, gładkiego i przyjaznego dla środowiska materiału ultem - unikalna technologia. Największe zalety to:

• Czysty delikatny sok.

• Mniej zapychania i łatwość czyszczenia

• Działa ciszej.

• Łatwe ładowanie składników.

Najlepsza wyciskarka

Hurom H200 - najlepsza wyciskarka ślimakowa Hurom. To pierwsza wyciskarka czwartej generacji, która nie wymaga twojej kontroli i wyciska olbrzymich ilości soku z całych i nierafinowanych produktów roślinnych. Nadaje się do przetwarzania twardych, miękkich i mrożonych owoców, warzyw, jagód, orzechów, ziół. Wygodna w użyciu i utrzymaniu, o wysokiej wydajności. Wyjątkową jakość soku potwierdzają niezależne badania laboratoryjne.

Technologia H200 to powolny proces tłoczenia, w wyniku którego powstaje sok najwyższej jakości. Technologia opiera się na idei wytwarzania soku pod wysokim ciśnieniem, który nie tnie ani nie utlenia produktów, ale pozwala na uzyskanie naturalnego zdrowego napoju ze wszystkimi zgromadzonymi w nim witaminami i składnikami odżywczymi.

Sokowirówka tego południowokoreańskiego producenta trafiła na rynek w 2020 roku i już otrzymała wysokie nagrody i wyróżnienia. Design Award 2020 to nagroda za innowacyjne rozwiązanie, które oszczędza czas i wysiłek konsumenta. Kitchen Innovation of the Year 2020 to prestiżowa nagroda za wzornictwo produktu, funkcjonalność, innowacyjność. Die Lieblingsmarke Gold 2018-2020 to nagroda specjalna za wprowadzenie innowacji kuchennych.

Wygląd

Stylowy i nowoczesny design podkreśla wysoki status i dobry gust właściciela. Urządzenie idealnie pasuje do drogiego designerskiego wnętrza. Wysoki korpus (45 cm) o wdzięcznych konturach jest wykonany z drogich nowoczesnych materiałów, dzięki czemu wygląda solidnie i elegancko. Po złożeniu tworzy elegancką konsolę z misą do wyciskania soku i komorą na ciasto.

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować

HUROM H-AI – Recenzja

Od lat zdrowy tryb życia to jeden z najpopularniejszych trendów. Oczywiście zależy to od odżywiania. Według...