• 25 maja 2024

Wyciskarka wolnoobrotowa HUROM ONE STOP H-AI

wyciskarka

Nowy model wyciskarki ślimakowej Hurom H-AI One Stop pozwala codziennie cieszyć się zdrowymi sokami. Dzięki zaawansowanym funkcjom, które ułatwiają korzystanie z wyciskarki, sprawiają, że wyciskanie soku jest wygodniejsze i pozwala zaoszczędzić trochę czasu na relaks. Budowa Wewnętrzna pionowa konstrukcja wyciskarki Hurom One Stop H-AI została zaprojektowana z myślą o łatwym wyjmowaniu produktu, kompaktowa konstrukcja korpusu pozwoli na postawienie wyciskarki nawet w najwęższym miejscu kuchni. Hurom One Stop zdobył prestiżową nagrodę International Innovation 2018. Innowacyjna konstrukcja załadunku pozwoli ci zaoszczędzić cenny czas. Dzięki szerokiej rynnie możesz załadować kilka składników jednocześnie. Inteligentny zasobnik został zaprojektowany tak, aby automatycznie podawać składniki do miski. Dzięki temu nie musisz wciskać składników. Wygodna podwójna taca ładująca Hurom H-AI One Stop jest wyposażony w podwójną tacę. Posiada dwa otwory do napełniania, dzięki czemu proces wyciskania jest bardziej efektywny.

Przełącznik obrotowy znajduje się z przodu podstawy, umożliwiając wygodne sterowanie wyciskarką do soków Hurom H-AI One Stop. Po wyciśnięciu soku reszta trafia do koszyczka, który znajduje się pod miseczką. Kosz jest elegancko zintegrowany z podstawą wyciskarki Hurom One Stop H-AI. Pomaga w rutynowym wyjmowaniu produktu z miski, co ułatwia czyszczenie. Bezpieczny dla środowiska Wszystkie materiały, z których wykonane jest urządzenie, są przyjazne dla środowiska i całkowicie bezpieczne dla ludzi. Wygodne etykietowanie pomoże ci nawigować po ilości załadowanych produktów, aby uniknąć przepełnienia miski podczas wirowania. W zestawie otrzymujesz również podwójną tacę ładującą. Dzięki niemu spędzisz mniej czasu na przygotowywaniu jedzenia do załadowania do wyciskarki.

wyciskarki

Większe owoce i warzywa ładuj przez boczną komorę. Długie (marchew, ogórki, zioła) - poprzez zwykłą, pionową tackę. Dzięki technologii rotacji przeciwbieżnej sok zachowuje maksimum użytecznych substancji, naturalny smak oraz niesamowicie gładką i jednolitą konsystencję. Obrót przeciwbieżny oznacza, że świder obraca się w jednym kierunku z prędkością 60 obr / min, a kosz i sito w przeciwnym kierunku, wykonując tylko 23 obr / min. Oznacza to, że w soku pozostaną wszystkie enzymy, składniki odżywcze i witaminy. Nowości Nowa miska 500 ml zapewnia wystarczającą ilość soku dla ciebie i wszystkich twoich gości. W Hurom H-AI One Stop konstrukcja misy została ulepszona: nachylenie dna o 3 ° pomaga uzyskać pełnie soku. Nie musisz już specjalnie przechylać sokowirówki, aby wycisnąć pozostały sok. Sprawdzony i niezawodny system drop-stop zapobiega kapaniu soku i utrzymuje stół w czystości.

Kolejną ważną innowacją w Hurom H-AI One Stop jest to, że produkt spływa teraz do pojemnika znajdującego się bezpośrednio pod misą sokowirówki. Kosz jest elegancko zintegrowany z korpusem urządzenia i nie wymaga dodatkowej przestrzeni. Możesz wybrać własny stopień kompresji w zależności od ich struktury (twarda, miękka, włóknista). Pozwala to wydobyć jak najwięcej składników odżywczych wyciśniętych ze skórki i ziaren. Urządzenie jest wyposażone w samo napełniający zasobnik, który ma wbudowane, automatyczne ostrze, które sieka i dociska składniki do zmiksowania. Stamtąd sok jest wypychany w kierunku przechylonej komory, która łatwiej wylewa sok.

Miazga jest następnie odprowadzana do pojemnika w celu uproszczenia czyszczenia. Oprócz wyboru ustawień miazgi, urządzenie może być używane jako tradycyjna sokowirówka. Jedynym minusem jest cena. Jednak Hurom jest najbardziej znany z produkcji wysokiej jakości wyciskarek do soków, a jakość musi niestety kosztować.

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować

Wyciskarka Hurom H200 All in One

Hurom H200 All in One to flagowy produkt koreańskiej firmy Hurom. Ważną innowacją jest zastosowanie metody...

HUROM H-AI – Recenzja

Od lat zdrowy tryb życia to jeden z najpopularniejszych trendów. Oczywiście zależy to od odżywiania. Według...