• 19 czerwca 2024

Test Wyciskarki Wolnoobrotowej Hurom H-AE Alpha

wyciskarka

Wyciskarka Hurom H-AE Alpha Plus jest jednym z najlepszych modeli w swojej klasie.

Budowa

Wyciskarka Hurom H-AE Alpha Plus posiada dwubiegowy tryb przeciwbieżny. Ślimak wykonuje 43 obr / min, a kosz z sitkiem obraca się w przeciwnym kierunku z prędkością 17 obr / min. Dzięki tej rotacji możliwe jest maksymalne zachowanie bogatego smaku soku. Zsuwnia załadunkowa H-AE Alpha Plus jest teraz jeszcze wygodniejsza. Boczny otwór na duże składniki jest teraz jeszcze szerszy, co ułatwia ładowanie żywności do wyciskarki. Duże produkty można ładować do szerokiego wlotu przez boczne wejście, długie składniki, marchew, seler są wygodnie ładowane do góry. Możliwe jest zainstalowanie rynny załadunkowej w dwóch kierunkach, ponieważ po obu stronach rynny znajdują się czujniki zapewniające prawidłowy montaż. Miska została zaprojektowana tak, aby cały proces wyciskania soku był wygodniejszy, łącznie z montażem, wyciskaniem i czyszczeniem. Nowe wyciskarki HUROM wyposażone są w miskę Alpha Plus, która pozwala na łatwy montaż ślimaka niezależnie od jego położenia. Dzięki przezroczystej misce i półprzezroczystej komorze dozującej użytkownik może obserwować proces, zmieniając ustawienia, aby wycisnąć jak najwięcej soku.

Funkcjonalność

Unikalny regulator ciśnienia Hurom H-AE Alpha Plus pozwala na dobór trybu sprężania instalacji w zależności od jej budowy. Mikro perforowane sito ze stali nierdzewnej z 6612 otworami są stworzone do wyciskania soku. Sito sprawia, że sok jest jeszcze czystszy. Producent sokowirówek ślimakowych Hurom zapewnia 24-miesięczną gwarancję dla modelu HZ ALFA/. Urządzenie wyciska 2 razy więcej soku. Pozwala też na uzyskanie większej ilości witaminy C i 4 razy więcej enzymów. Działa cicho - nie głośniej niż działająca kuchenka mikrofalowa.

wyciskarka do soków

Design

Trzecia generacja wyciskarek Hurom Alpha Special H-AE łączą projekt Giugiaro z technologią wolnego wirowania. Giorgetto Giugiaro to włoski projektant motoryzacyjny, który od 1955 roku stworzył setki słynnych supersamochodów i jest znany jako żywa legenda projektowania motoryzacyjnego. Założony w 1981 roku projekt Giugiaro jest innowacyjny, futurystyczny i zaawansowany technologicznie. Współpraca Hurom, eksperta w dziedzinie zdrowego żywienia, i Giugiaro, lidera w dziedzinie innowacyjnych technologii, stworzyła nowy projekt wyciskarek Hurom. Nowy design sokowirówek Hurom sprawi, że zdecydowanie wyróżniać się na tle innych.

Zalety wyciskarki ślimakowej Hurom Alpha Special H-AE

Wygodny przycisk z tyłu sokowirówki ułatwia użytkownikom prace z urządzeniem. Solidna konstrukcja i stylowy wygląd idzie w parze z długą żywotnością. Gwarancja na silnik to aż 10 lat. Ładowanie składników jest jeszcze wygodniejsze przez boczny otwór do załadunku dużych owoców czy warzyw. Teraz możesz ładować składniki zarówno z góry, jak i z boku. Nowe wyciskarki Hurom wyposażone są w misę Alpha Plus, która ułatwia montaż ślimaka niezależnie od jego pozycji podczas montażu dzieży. Łatwe czyszczenie. Miska Alpha Plus nie tylko zatrzymuje mniej resztek produktu podczas wyciskania soku, ale także pozwala na łatwiejsze i dokładniejsze czyszczenie dzięki nowej konstrukcji, która pozwoli na łatwy demontaż wyciskarki.

Unikalny regulator ciśnienia Hurom pozwala na wybór trybu sprężania instalacji w zależności od jej budowy. Delikatne wyciskanie soku i jego powolne mieszanie, brak ogrzewania i utleniania przyczynia się do zachowania wszystkich użytecznych substancji w soku: witamin, enzymów, składników odżywczych. Podczas wyciskania soku obracające się szczotki wewnątrz miski, automatycznie ją czyszczą, zwiększając wydajność ekstrakcji.

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować

Wyciskarka Hurom H200 All in One

Hurom H200 All in One to flagowy produkt koreańskiej firmy Hurom. Ważną innowacją jest zastosowanie metody...

HUROM H-AI – Recenzja

Od lat zdrowy tryb życia to jeden z najpopularniejszych trendów. Oczywiście zależy to od odżywiania. Według...