• 13 kwietnia 2024

Mango Paradise smoothie, nasz najbardziej egzotyczny smak

Rajskie smoothie z mango.

Zamknij oczy i wyobraź sobie, że jesteś na bezludnej plaży, z drobnym piaskiem i krystalicznie czystą, błękitną wodą. Nie działa? To dlatego, że potrzebujesz małego smaku, który Cię tam przeniesie. Potrzebujesz Mango Paradise smoothie, naszego najbardziej egzotycznego smaku.

Najlepsze połączenie składników

W Life Smoothies każdy owoc jest wybierany w celu zagwarantowania jakości. Owoce nigdy nie są uszkodzone ani zbyt dojrzałe, ponieważ są zbierane wtedy, gdy są idealnie dojrzałe.

Dla tego smoothie chcieliśmy uzyskać wyjątkowy i egzotyczny smak, który przeniósłby nas do raju, dlatego wybraliśmy trzy tropikalne owoce: ananasa, mango i passiflorę.

Ananas: Ananas pochodzi z Brazylii, gdzie został znaleziony przez europejskich kolonizatorów, ale dziś głównymi krajami produkującymi są Chiny, Stany Zjednoczone, Brazylia, Tajlandia, Filipiny, Kostaryka i Meksyk.

Mango: Mango, jednak wbrew temu, co może nam się wydawać, pochodzi z Azji. W szczególności wiadomo, że od czasów starożytnych było przedmiotem handlu w częściach Indii, Sri Lanki i Himalajów.

Passion fruit: Powszechnie znany jako passiflora, pochodzi z Ameryki Środkowej i Południowej.

To właśnie tropikalne i ekwadorskie pochodzenie wszystkich tych owoców sprawia, że jedząc je przenosimy się w najbardziej rajskie krajobrazy. Ale jeśli zmieszamy je wszystkie razem, rezultat będzie jeszcze lepszy. Delikatność i świeżość mango kontrastuje z mocnym smakiem ananasa i passiflory. Jeśli dodatkowo zamienimy je w smoothie, poczujemy się jak na wakacjach, popijając letni napój.

Naturalne właściwości, bez dodatków

A co najlepsze, jest to przyjemność bez poczucia winy. Nasze Life Smoothies to zdrowy i godny polecenia smakołyk. Właśnie z powodu składników i sposobu, w jaki je przygotowujemy.

Na przykład owoc passiflory jest idealny do uzupełnienia energii w gorącym dniu lub w upale. Ananas jest fantastyczny dla osób będących na diecie ze względu na wysoką zawartość wody i błonnika. Wreszcie, mango jest bardzo bogate w składniki odżywcze, w tym potas, magnez, prowitaminę A i witaminę C.

Tak więc, z tych wszystkich składników otrzymujemy smoothie, które ma tylko 70 kalorii, nie zawiera tłuszczów nasyconych ani trans i ma tylko 17 gramów cukru, który nie jest dodany, ale naturalnie obecny w owocach.

Oczywiście, zgodnie z naszą filozofią, żadne z naszych smoothie nie zawiera żadnych barwników ani konserwantów. I Mango Paradise nie jest wyjątkiem.

Żółty kolor, który uzyskuje się po zmieszaniu z mlekiem, wodą lub jogurtem, daje typowy kolor owoców tropikalnych.

Jest pełen składników odżywczych, które dzięki naszej technologii IQF zachowują owoc od momentu zebrania aż do momentu, gdy trafia do Twojej szklanki.

Doskonale zakonserwowane

Ponieważ nie ma sensu zbierać najzdrowszych i najsmaczniejszych owoców, jeśli przychodzą do Ciebie zepsute, dlatego w Life Smoothie stosujemy technologię IGF, która pozwala nam zachować owoce i ich składniki odżywcze w doskonałym stanie.

Posiadamy ultraszybki system mrożenia, który zapobiega rozmrażaniu się produktu w trakcie procesu. Każdy owoc potrzebuje jednej lub dwóch sekund, aby osiągnąć temperaturę zamrożenia, zamiast kilku godzin, które zazwyczaj zajmuje.

Proces ten gwarantuje dobrą kondycję owoców pod każdym względem. Zachowuje on swoją jakość, smak i składniki odżywcze.

Łatwy w przygotowaniu

Podobnie jak inne nasze smoothie, Mango Paradise jest dostarczany w zamkniętym opakowaniu z wybranymi, umytymi i pokrojonymi owocami w odpowiednich proporcjach, aby uzyskać właściwy smak.

W rzeczywistości zawiera wszystkie owoce potrzebne do przygotowania smoothie, które przynosi wiele korzyści:

  • Dla Twojej wygody. Nie trzeba myć, czyścić, obierać, kroić, siekać ani szatkować owoców. Wystarczy otworzyć naszą torebkę i wymieszać je z płynem w blenderze i to wszystko.
  • Bez odpadów: każde opakowanie Smoothie Solutions zawiera dokładnie taką ilość szybko zamrożonych owoców, jaka jest potrzebna do przygotowania idealnego smoothie.
  • Przez cały rok: Podczas gdy świeże owoce są sprzedawane tylko w sezonie, nasze torebki Life Smoothie są dostępne przez cały rok. Zbieramy owoce w odpowiednim czasie i szybko je zamrażamy, aby były dostępne przez pozostałe miesiące.

Przekonaliście się Państwo jeszcze? Jeśli chcesz spróbować lub dystrybuować nasze Mango Paradise lub inne nasze produkty, zadzwoń do nas pod numer +971 52 392 1761 lub wyślij e-mail na adres info@lifesmoothies.ae.

Chętnie wyjaśnimy, jak tworzymy nasze Life Smoothies pełne miłości.

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować