• 25 maja 2024

Recenzja wyciskarki wolnoobrotowej Hurom 200

soki

Hurom od lat produkuje różne wysokiej jakości wyciskarki. Dziś przetestujemy jedną z najpopularniejszych – Hurom 200.

Konstrukcja

Hurom ma konstrukcję pionową, więc produkty są podawane przez duży otwór znajdujący się w górnej części maszyny. Mielone są za pomocą ślimaka, który przeciska owoce i warzywa przez bardzo wytrzymałe sitko Ultem, które jest osiem razy mocniejsze niż inne tworzywa sztuczne. W porównaniu z innymi wyciskarkami do soków Hurom miele owoce i warzywa znacznie wolniej. Przy zaledwie 43 obrotach na minutę, wykorzystuje technologię Slow Squeezing firmy Hurom, aby wydobyć z potraw każdą ostatnią kroplę soku. To powolne mielenie naśladuje ręczne wyciskanie owoców. To zaleta wyciskarki. Możesz nie tylko wyciskać sok z owoców, takich jak pomarańcze, ale także z warzyw, takich jak jarmuż i szpinak. Wyciskarka przetwarza również owoce miękkie, takie jak banany, i delikatne owoce, takie jak jagody. Możesz nie tylko robić soki z owoców i warzyw, ale także przetwarzać soję i orzechy na pożywne mleko.

Funkcje

Hurom ma bardzo mocny silnik. Został specjalnie zaprojektowany, aby działać bardzo cicho, więc nie będzie wytwarzał dużego hałasu, a jednocześnie zapewnia dużą moc - około 150 watów. Hurom ma również kilka świetnych funkcji bezpieczeństwa, aby maszyna działała przez długi czas, a użytkownik nie doznał obrażeń. Po pierwsze, podstawa ma dwa czujniki, które nie pozwolą na działanie maszyny, jeśli oba zatrzaski nie zostaną bezpiecznie zamocowane. Dzięki temu górna jednostka nie wypadnie z podstawy po jej włączeniu. Po drugie, silnik jest wyposażony w wewnętrzne chłodzenie, dzięki czemu silnik nie przegrzewa się podczas użytkowania i będzie działał znacznie dłużej. Wreszcie, w procesie nie są używane żadne ostrza, więc nie ma niebezpieczeństwa skaleczenia. Maszyna gwarantuje dużą wydajność soku nawet z gęstych, liściastych warzyw, takich jak szpinak. Wyrzuca sporo suchej miazgi, tak że po zakończeniu przetwarzania w jedzeniu prawie nie ma soku. To odróżnia ją od innych wyciskarek.

wyciskarka HUROM

Jak czyścić Hurom?

Istnieje kilka sposobów czyszczenia Hurom. Jeśli wyciskasz kilka produktów naraz, możesz je wyczyścić, przepuszczając wodę przez urządzenie i pozwalając wewnętrznym szczotkom wycierać sito. Aby dokładnie wyczyścić maszynę, należy zdjąć górną część maszyny z podstawy i zdemontować części wewnętrzne.

Jak wypada Hurom w porównaniu?

Jak więc wypada Hurom w porównaniu z innymi modelami na rynku? Obecnie dostępnych jest tak wiele wyciskarek, że przeanalizowanie wszystkich różnych opcji może być trudne, co powinno pomóc ci dostrzec różnice między niektórymi z najpopularniejszych alternatyw.

Dzięki mocnemu silnikowi i systemowi szczotek Hurom jest wysokiej jakości wyciskarką, idealną dla każdego, komu zależy przede wszystkim na dużej ilości soku. Zamykana wylewka soku umożliwia miksowanie napojów bezpośrednio w samej sokowirówce bez konieczności dodatkowego mieszania. Wytworzy przyzwoitą ilość suchej miazgi, która pokaże ci, ile soku jest wyciskane z pożywienia. Hurom doskonale sprawdza się przy wyciskaniu owoców takich jak pomarańcze, jabłka i jagody. Będzie również działać z zieleniną, taką jak szpinak, trawa pszeniczna lub jarmuż. Dzieje się tak z powodu bardzo wolno obracającego się ślimaka. Dzięki zaworowi odcinającemu na wylewce można również wycisnąć sok z orzechów lub soi. Pokrętło sterujące pozwala dostosować stopień, w jakim jest wyciskany sok z miąższu. Jest to konieczne w przypadku różnych rodzajów soków, które możesz wytwarzać. Chociaż większość z was prawdopodobnie nie będzie potrzebować tego poziomu kontroli, dobrze jest wiedzieć, że jest dostępny, jeśli jest to potrzebne.

 

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować

Wyciskarka Hurom H200 All in One

Hurom H200 All in One to flagowy produkt koreańskiej firmy Hurom. Ważną innowacją jest zastosowanie metody...

HUROM H-AI – Recenzja

Od lat zdrowy tryb życia to jeden z najpopularniejszych trendów. Oczywiście zależy to od odżywiania. Według...