• 17 lipca 2024

Jak używać gliny, aby usunąć toksyny GMO, promieniowanie, fluor, rtęć i infekcje

 Może to brzmieć daleko idąco, że istnieją naturalne substancje, które mogą odtruwać nie tylko promieniowanie, metale ciężkie, ale także toksyny i toksyny GMO, pleśń, fluor, zgorzel, infekcje, pasożyty, drożdże candida, wirusy i przerost bakterii - skutecznie i bezpiecznie! Tak, Ziemia Okrzemkowa (DE) i Glinka Bentonitowa to dwa takie potężne naturalne surowce, które były szeroko stosowane w detoksykacji w leczeniu wielu dolegliwości. Wiele osób doświadcza poprawy po kursie oczyszczania detox gliny.

Większość toksyn, patogenów, zanieczyszczeń i metali ciężkich w organizmie jest naładowana dodatnio. W swoim naturalnym stanie, gliny są ujemnie naładowane, co pozwala im przyciągać i wiązać się ze sobą, aby być wydalane z organizmu. Gliny nie pozostają w krwiobiegu, stąd nie powoduje żadnej toksyczności.

Korzyści zdrowotne wynikające z detoksu gliny

Oto tylko krótka lista niektórych z niezwykłych korzyści zdrowotnych można oczekiwać, aby zobaczyć od terapii gliny:

  • Usuwanie toksycznych metali ciężkich i syntetycznych chemikaliów nagromadzonych od jedzenia żywności GMO, zanieczyszczenia fluorem, promieniowania i chemioterapii. Usuwanie zgorzeli, infekcji, pasożytów, drożdży candida, wirusów i bakterii Zdrowsza flora jelitowa w układzie pokarmowym. Ponieważ wiele chorób przewlekłych rozwija się z powodu słabego zdrowia jelit i układu odpornościowego, przywrócenie flory jelitowej do równowagi oznacza bardzo wiele w poprawie ogólnego samopoczucia. Zdrowsza wątroba i nerki. To również spowoduje poprawę wielu dolegliwości związanych z wątrobą i nerkami. Ożywienie i uzdrowienie uszkodzonych komórek i tkanek. Bardziej zrównoważone pH ciała i zmniejszona kwasowość ciała. Lepsze włosy, skóra, paznokcie, kości, zęby i zdrowie stawów. Ogólne dobre samopoczucie i więcej energii.

Ważne wskazówki przed rozpoczęciem

Ważne jest, aby wiedzieć, zanim zaczniesz na każdym detox gliny:

  • Upewnij się, aby uzyskać tylko wysokiej jakości, gliny spożywczej. Istnieją również płynne formy gliny, ale dla celów detox, nie są one tak skuteczne jak gliny proszku. Chociaż DE, glina bentonitowa i wszystkie inne gliny spożywcze są bezpieczne do spożycia przez ludzi, nie jest zalecane dla kobiet w ciąży lub karmiących. Jeśli jesteś na jakieś leki na receptę, sprawdź z lekarzem przed rozpoczęciem jakiejkolwiek formy detox. Glina może być spożywane dwie godziny w odstępie od leków. Glinki są najlepiej być podjęte na pusty żołądek, albo wcześnie rano lub przed snem. Nie należy przyjmować żadnych leków lub suplementów w ciągu dwóch godzin od zażycia gliny. Wszystkie glinki klasy ludzkiej są zmielone na bardzo drobny proszek. Należy uważać, aby nie obsługiwać tych glinek w wietrznym miejscu. Należy uważać, aby nie doszło do bezpośredniej inhalacji, ani nie dopuścić do dostania się jej do oczu. Glina nie rozpuszcza się łatwo w wodzie, więc zaleca się ciągłe mieszanie (drewnianą łyżką) podczas picia (lub zobacz inną metodę robienia wody z gliny poniżej). Bez względu na to jak dobra jest glinka, NIE bierz więcej niż zalecana dawka. Więcej nie znaczy lepiej. Jedzenie zbyt dużej ilości i picie niewystarczającej ilości wody może powodować zaparcia, ponieważ cząsteczki gliny mogą wchłaniać i przenosić wodę wielokrotnie większą od swojej wagi.

Terapia glinką z ziemią okrzemkową lub glinką bentonitową

1. Jak przyjmować wodę z glinką

Przeczytaj o korzyściach zdrowotnych płynących z zastosowania Ziemi Okrzemkowej i Glinki Bentonitowej.

Woda z glinką jest bez smaku i zapachu, ale ponieważ nie rozpuszcza się w wodzie, może być lekko ziarnista i piaszczysta, gdy ją pijesz. Możesz dodać glinkę do swojego soku lub smoothie, aby zamaskować teksturę, ale dobrze jest po prostu pić ją w wodzie.

Lubię dodawać inne składniki, aby moja woda z glinką była mocniejsza. Mój przepis:

  • 1 łyżeczka glinki DE lub bentonitowej 1 łyżeczka organicznej łuski psyllium ½ łyżeczki sproszkowanego imbiru (opcjonalnie) ½ łyżeczki czystego organicznego oleju rycynowego (opcjonalnie, gdy oczyszczamy organizm z pasożytów) W słoiku lub shakerze, wypełnij około 8-10 uncji lekko ciepłej wody, dodaj wszystkie składniki, dokręć pokrywkę, wstrząśnij i natychmiast wypij. Wypij kolejne dwie pełne szklanki 8 uncji wody (kolejne 16 uncji) natychmiast po wypiciu mieszanki wody z glinką. Jest to ważne, aby zapewnić, że jesteś odpowiednio nawodniony, a wszystkie gliny idzie w dół.

Dla początkujących, wziąć 1 łyżeczkę glinki dziennie i stopniowo zwiększać do 2 łyżeczek dziennie (tylko jeśli pijesz wystarczającą ilość wody dziennie). Zrób przerwę po czterech tygodniach, a następnie powtarzaj co drugi miesiąc lub kiedy tylko poczujesz, że twoje ciało potrzebuje kolejnego oczyszczenia.

Obserwuj siebie i słuchaj swojego ciała, aby znaleźć odpowiednią dla siebie dzienną dawkę. Zaparcia oznaczają, że bierzesz za dużo i nie pijesz wystarczająco dużo wody. Jeśli masz regularne i gładkie wypróżnienia, to wiesz, że ilość jest dla ciebie odpowiednia. Jeśli przyjrzałeś się uważnie swoim wydalanym stolcom, możesz nawet zobaczyć niektóre pasożyty w muszli klozetowej.

Podobnie jak w przypadku wszystkich procedur detoksykacyjnych, możesz początkowo doświadczyć pewnych reakcji, ponieważ twoje ciało przygotowuje się do eliminacji toksyn. Możesz doświadczyć mdłości, bólów głowy, bólów stawów lub wykwitów skórnych. Jest to znak, że detox działa, ale pić więcej wody, aby pomóc w eliminacji toksyn. Wszelkie objawy mogą się trochę pogorszyć, zanim się poprawią, ale przestań, jeśli nie czujesz się z tym dobrze. Kieruj się swoim przeczuciem.

 2. Jak brać kąpiele w glinie

Kiedyś zastanawiałem się, jak kąpiel z gliny może zrobić coś dobrego dla mnie. Cóż, oto niektóre z niesamowitych rzeczy, które może zrobić, i to po prostu coraz lepiej im więcej kąpieli gliny masz.

  • Wyciąga toksyny, metale ciężkie, bakterie z organizmu przez skórę Uspokaja nerwy i redukuje stres Poprawia krążenie krwi Leczy problemy skórne, oparzenia słoneczne, ukąszenia owadów, wysypki i alergie Przynosi ulgę sztywnym i obolałym stawom Pomaga poprawić problemy trawienne Łagodzi problemy z zatokami i niedrożnością nosa

W dużym słoju blendera, dodać jedną filiżankę gliny wyboru i jedną filiżankę wody. Mieszać i mieszać je do pasty. Dodaj tę pastę do standardowej wielkości wanny (około 25-30 galonów) wody i wymieszać. Pre-blending gliny ułatwia rozpuszczenie ich w wodzie.

Uruchom ciepłą wodę tak gorącą, jak to może być tolerowane, aby początkowo wyciągnąć toksyny na powierzchnię skóry. W miarę jak woda będzie się stopniowo ochładzać, toksyny będą wyciągane przez skórę.

W pierwszej kąpieli moczyć się tylko przez 20-30 minut, stopniowo pracując do 40 minut, jak wziąć więcej kąpieli gliny. Kąpiel detoksykująca może być stosowana 2-3 razy w tygodniu, a nawet do 5 razy w tygodniu, jeśli uważasz, że tego potrzebujesz i możesz sobie z tym poradzić. Po kąpieli możesz czuć się zmęczony, więc wieczorna kąpiel pozwoli Ci odpocząć. Rano zmęczenie zniknie, a Ty poczujesz się bardzo odświeżona i pełna energii.

Więcej o tym, jak przygotować wannę do kąpieli z glinką, przeczytasz tutaj. Obowiązują te same zasady.

Ilość glinki w wannie i częstotliwość kąpieli należy dostosować do stanu zdrowia. Jeśli jest poważniejsza dolegliwość i potrzebujesz więcej kąpieli z glinką, więcej kąpieli w tygodniu ma sens. Kąpiele w glinie są nietoksyczne, chociaż możesz odczuwać pewne tymczasowe reakcje detoksykacyjne, które są normalne.

Jeśli nie możesz zrobić detox kąpieli, kąpiel stóp w dużym wiadrze przy użyciu mniejszej ilości gliny pomoże zbyt.

Cieszy się twój glina kąpiele i komentuje below jeżeli ty znajdujesz je korzystnie dla ciebie.

Dowiedz się więcej na: http://wyciskanysok.pl

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować