• 13 kwietnia 2024

Recenzja wyciskarki HUROM H-AA ALPHA

wyciskarka hurom

Hurom to niewątpliwie jedna z czołowych marek wyciskarek na świecie. Jedną z flagowych maszyn trzeciej generacji jest sokowirówka Hurom H-AA. Sokowirówka wolnoobrotowa Hurom oferuje użytkownikowi wszystko, czego można oczekiwać od wysokiej klasy wyciskarki.

Ogólne informacje

W czasie, gdy coraz więcej osób przechodzi na zdrową dietę, Hurom H-AA pojawia się we właściwym czasie. Produkowane soki i koktajle mają jakość znacznie przewyższającą tą, które można uzyskać przy zastosowaniu innych sokowirówek. Produkty końcowe charakteryzują się dużą zawartością zdrowych witamin i enzymów. Nowy flagowy Hurom oferuje niesamowitą różnorodność funkcji. Przy mocy 150 watów i zaledwie 43 obrotach na minutę można powiedzieć, że jest to jedna z najwolniejszych wyciskarek na rynku. To właśnie ta powolna liczba obrotów zapewnia optymalne wyniki wyciskania. Ponieważ podczas wyciskania nie ma wytwarzania ciepła, nie zachodzi utlenianie. W ten sposób składniki odżywcze zawarte w soku nie ulegają zniszczeniu. Wokół śruby dociskowej zamocowana jest szczotka obrotowa, która obraca się z niewielkimi 17 obrotami na minutę. Obrotowa szczotka obraca się wewnątrz pojemnika głównego i zabezpiecza przed tworzeniem się piany oraz przelewaniem się pojemnika głównego. Dzięki wymiarom 40,7 cm x 22,3 cm x 18 cm jest również idealna do małych kuchni. Konstrukcja pionowa zapewnia oszczędność miejsca podczas użytkowania i przechowywania.

Zdrowie ponad wszystko

Hurom specjalizuje się w szczególności w wytwarzaniu produktów promujących zdrowie. Celem jest stworzenie wolnoobrotowych wyciskarek, produkujących najzdrowszy sok na rynku. Działa to dzięki specjalnej technologii prasowania Hurom, która charakteryzuje się niskimi prędkościami i wysokim ciśnieniem. Świeżo wyciskany sok jest niezwykle zdrowy. Pełen kolor, pyszny smak i długi termin przydatności do spożycia (72 godziny) świadczą o wysokiej jakości, a przede wszystkim o naturalnym produkcie. Hurom H-AA składa się z doczepianych pojedynczych części. Wyciskarki nie trzeba skręcać, nie wymaga skomplikowanej instalacji. Po połączeniu poszczególnych części można rozpocząć wyciskanie.

soki

W praktyce

Otwór nad rolką dociskową jest stosunkowo duży. Jednak większe warzywa lub owoce należy wcześniej pokroić. Dzięki konstrukcji pionowej większość potraw automatycznie przesuwa się w kierunku śruby dociskowej i jest przez nią chwytana i wciągana. Trawy i zioła mają tendencję do utknięcia w szyjce otworu na karmę. W takim przypadku całą żywność można bez problemu docisnąć do śruby dociskowej dzięki dołączonemu ubijakowi. Tam są miażdżone przez śrubę motylkową. Składa się z ultra twardego ULTEM i jest całkowicie wolna od BPA. Jeśli śruba dociskowa jest zakleszczona, a wlot jest zablokowany, do usunięcia zacięcia można użyć przycisku powrotu na obudowie sokowirówki. Następnie można kontynuować wyciskanie. Owoce i warzywa są kruszone na małe kawałki, zanim zostaną poddane działaniu wysokiego ciśnienia i 43 obrotów na minutę na sicie. Wybierając sito, użytkownik ma do wyboru:

• Drobne sito

• Sito grube (sito do smoothie)

• Cedzak do lodu

Główną cechą drobnego sita są szczególnie małe otwory. Dzięki temu prawie żaden kawałek miąższu nie przedostaje się do soku. Sok jest więc wyjątkowo klarowny. Sito nadaje się szczególnie do twardszych warzyw i owoców, na głównej obudowie wyciskarki znajduje się regulator wytłoczyny. W ten sposób w razie potrzeby można przecisnąć więcej miazgi. Sito gruboziarniste ma większe otwory, przez co do soku dostaje się więcej miąższu. Dołączone sitko do lodu otwiera wiele nowych możliwości. W ten sposób można przyrządzić pyszne sorbety, mrożone jogurty czy lody. Składniki należy wprowadzić do wyciskarki wolnoobrotowej Hurom w stanie zamrożonym.

Share :

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Może Cię zainteresować

Wyciskarka Hurom H200 All in One

Hurom H200 All in One to flagowy produkt koreańskiej firmy Hurom. Ważną innowacją jest zastosowanie metody...

HUROM H-AI – Recenzja

Od lat zdrowy tryb życia to jeden z najpopularniejszych trendów. Oczywiście zależy to od odżywiania. Według...